8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Kadınlar Sahnedeydi
2024-03-09 - 11:19 | Son Güncelleme: 2024-03-12 16:06
Emekçi kadınların haklarını savundukları bir gün olarak tarihe geçen 8 Mart’ta kadın sanatçılar çalışmaya devam etti.

Emekçi kadınların haklarını savundukları bir gün olarak tarihe geçen 8 Mart’ta kadın sanatçılar çalışmaya devam etti. İrem Derici Kocaeli’nde, Gülben Ergen ve Zeynep Bastık ise Ankara’da konser verdi…

KUĞU GİBİ

Son şarkısı 'Delil' ile dijital platformlarda dinlenme rekorları kıran İrem Derici konserlerinde sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Dün akşam Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla Kocaeli Hayal Kahvesi'nde sahneye çıkan İrem Derici şarkılarını bu kez kadınlar için söyledi. Derici bembeyaz elbisesiyle adeta kuğu gibiydi.

BAŞKENTİ FETHETTİ

Son dönemde sahne çalışmalarına ağırlık veren Gülben Ergen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Ankara’da Günay’da konser verdi. Gülşah Saraçoğlu imzalı kıyafetiyle sahneye çıkan Gülben Ergen güzelliği ve şıklığıyla seyircisinden tam not aldı. Ergen, performansıyla adeta başkenti fethetti. Kendisini izlemeye gelenler arasında yakında bebeğini kucağına alacak olan Gonca Vuslateri de vardı.

EZBERE SÖYLEDİLER!

Zeynep Bastık 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde TED Ankara’da konser verdi. Her zamanki gibi gecenin biletleri günler öncesinden tükenmişti. Mabel Matiz imzalı yeni şarkısı ‘Lan’ı ilk defa canlı seslendiren Zeynep Bastık’a seyircisi de eşlik etti. Gün yüzüne sadece saatler önce çıkan şarkının kısa sürede ezberlenmesi karşısında duygulanan Zeynep Bastık sevenlerine teşekkür etti.

  • Beğen
YORUM YAZIN